V sredo, 10. junija je v Celju potekal še eden v seriji mitingov MAL, ranga Challenger. Trije naši atleti, Gaja Kovačec, Anja Bezlaj in Tomaž Potočnik so nastopili odlično. Gaja je v teku na 800 m svoj osebni rekord izboljšala še za dobro sekundo in sedaj znaša 2:06,97. S tem rezultatom je na mitingu zmagala in še enkrat več potrdila normo za nastop na svetovnem prvenstvu U20. Svojo prvo miljo je odlično odtekla Anja Bezlaj. 5:01,52 je pomenilo četrto mesto. V metu kopja je Tomaž Potočnik z rezultatom 42,72 m zasedel šesto mesto. Čestitke!

vse novice