Kot vsako leto, so se naši atleti tudi letos udeležili tradicionalnega mitinga v Kranju, Vučkovega memoriala. Tekmovanje velja za eno najbolj množičnih pri nas in za veliko otrok tudi prvo pravo atletsko tekmovanje. Naši mladi atleti so tekmovali v kategorijah od U10 do U14. Kot vedno, bili so odlični in se štirikrat povzpeli na zmagovalni oder.
Tretja je bila v kategoriji U10, v skoku v daljino Tina Simoneta. Bronasto kolajno si je prislužila s skokom dolgim 345 cm. V isti kategoriji vendar v teku na 200 m je bila prav tako tretja Zoja Petelinc. Njen čas pa 34,09. V teku na 60 m je s časom 8,43, v kategoriji U14, drugo mesto zasedla Niky Blessing Mlakar. Pri pionirjih U14 pa je Denis Vitrih vortex vrgel 53,11 in se povzpel na tretjo stopničko zmagovalnega odra.
Čestitke!
Vse rezultate najdete na tej povezavi.