V torek, 26. maja je v organizaciji našega kluba potekalo tekmovanje Kvalifikacije za Prvenstvo Slovenije v mnogobojih U12 in U14. Pionirjii so tekmovali v štirih disciplinah, in sicer: 60 m, skok v daljino, met vorteksa in 300 m (U12) ali 600 m (u14). Številni naši mladi atleti so se odrezali odlično in verjamemo, da se jih bo kar nekaj uvrstilo na finale, ki bo 20. junija prav tako v Mariboru.
Pri pionirjih U12 je z 1470 točkami tretje mesto osvojil David Oblak. Pri pionirkah v tej kategoriji je bila peta Evelynn Kobale (1669 točk). Denis Vitrih je v kategoriji pionirjev U14 zmagal, zbral je 2234 točk. Pri pionirkah U14 pa je bila tretja Niky Blessing Mlakar. Seštevek njenih točk pa 2139.
Vse ostale rezultate lahko najdete na tej povezavi na tej povezavi.