Lara Ribič je študentka Filozofske fakultete Univerze v Mariboru in vaditeljica atletike I. stopnje. Z atletiko se je aktivno ukvarjala devet let, v tem času pa je pridobila dragocene izkušnje, ki ji danes pomagajo tako pri vaditeljskem delu kot tudi v zasebnem življenju. Zaradi teh izkušenj in veselja do dela z otroki se tudi v prihodnosti vidi na tem področju. Skozi leta se je preizkusila v različnih disciplinah – tekih, metih in skokih – kasneje pa je svojo pozornost usmerila predvsem v šprint ter met kopja. Atletika ji je dala veliko znanja, vztrajnosti in veselja do športa, kar želi zdaj prenesti tudi na nove generacije atletov.